Pamietaliśmy o innych

Dbaliśmy o to, by nasi wychowankowie byli ludźmi wrażliwymi na los innych. Dlatego przez wiele lat organizowany był „Dzień Przedszkolaka” obchodzony pod hasłem „Dzieci – dzieciom”. W trakcie pikniku rodzinnego licytowano prace przygotowywane przez naszych podopiecznych.

Cały dochód z tej akcji przekazywany był dla dzieci z Domu Dziecka przy ul. Rakowieckiej.Dzięki temu mogliśmy podarować pościel, zabawki, sprzęt  audiowizualny, zakupić wyjazd na kolonie letnie dla dwójki dzieci.

Braliśmy udział w przedświątecznej akcji Tęczowy Promyk – Dzieciom, pod patronatem Komendy Straży Granicznej, w ramach której organizujemy zbiórkę darów dla potrzebujących rodzin. Dzięki zaangażowaniu w tę akcję uczyliśmy się dzielić z innymi i pomagaliśmy najuboższym rodzinom radośnie spędzić okres świąteczny.