Rowerowy Maj

Szanowni Rodzice,

W tym roku również przyłączamy się do akcji! Osoby chętne do udziału w kampanii "Rowerowy Maj" proszone są o zwrot wypełnionych kart zgłoszeń bezpośrednio do wychowawców grup, nie później niż do dnia 23.04.2024. Proszę by na górze karty zaznaczyć, do której grupy uczęszcza dziecko, co ułatwi rejestrację dzieci w systemie.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego włączenia się w tegoroczną edycję kampanii społeczno-edukacyjnej Rowerowy Maj, która zachęca do wyrabiania dobrych i zdrowych nawyków transportowych. Najważniejsze zasady to:
  • przejazd do przedszkola i powrót na pojeździe napędzanym siłą mięśni (tj. rower, rower biegowy, hulajnoga, rolki, wrotki z wyłączeniem pojazdów o napędzie elektrycznym)
  • przejazd minimum 300m
W zamian za aktywną podróż uczestnicy otrzymują naklejkę, a aktywni uczestnicy otrzymują zniżki i darmowe wejściówki do partnerujących kampanii centrów rozrywki i edukacji.
Zachęcamy do zapoznania się z panelem informacyjnym dla Rodziców i Opiekunów, w którym można znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat kampanii oraz zasad uczestnictwa: zdm.waw.pl/DlaRodzicow
Liczymy na Państwa zaangażowanie i życzymy pięknego, aktywnego Rowerowego Maja.

Aleksandra Sierakowska - koordynator akcji w Przedszkolu Nr 294