Rada Rodziców

Rada Rodziców Przedszkola nr 294Promyk Czerniakowa” to integralny podmiot naszej placówki działający ściśle w jej strukturach. Rada wspiera działalność statutową przedszkola, zachęca rodziców do włączania się w życie placówki i pomaga wprowadzać dzieci w świat wartości, a także dbać o wielostronny rozwój i ciągłe wzbogacanie ich osobowości. Jej działania reguluje Prawo oświatowe oraz Statut przedszkola a funkcjonuje na podstawie regulaminu.

Rada Rodziców ma swój rachunek bankowy założony w Banku Millennium, na który można dokonywać dobrowolnych wpłat.

Zgromadzone na koncie środki przeznaczane są na różnego rodzaju atrakcje dla naszych wychowanków: nagrody i prezenty dla dzieci, teatrzyki, koncerty, imprezy okolicznościowe, warsztaty edukacyjne oraz inne wynikające z działalności przedszkola.